Zdrowie bez tajemnic - e-Medikon.pl >> Dolegliwości >> Hallu Forte – niezawodny aparat korekcyjny na haluksy

Hallu Forte – niezawodny aparat korekcyjny na haluksy

Hallu Forte – niezawodny aparat korekcyjny na haluksy
13:14 18/05/2015

Haluksy to choroba zwyrodnieniowa, która polega na zniekształceniu stopy. Osoby zmagające się z haluksami wiedzą, jak bolesna jest to przypadłość. Jak się ich pozbyć?

Haluks, inaczej paluch koślawy, to deformacja stawu śródstopno-paliczkowego palucha, która charakteryzuje się bocznym odchyleniem palucha. Początkowo deformacja ta nie jest bolesna, jednak z czasem może stać się prawdziwym utrapieniem. Co wtedy zrobić?

Zapewne od wielu osób usłyszymy, że konieczna jest operacja i nie ma innej możliwości leczenia. Oczywiście nie jest to prawdą – metod leczenia jest wiele, a operacja jest ostatecznością, do której nigdy nie dojdzie, jeżeli wcześniej samemu podejmiesz walkę z haluksami.

Hallu Forte to aparat korekcyjny, który pomaga w walce z haluksami. W sposób naturalny i stabilny prostuje pozycję palucha, zmniejsza napięcie i daje poczucie komfortu.

Co odróżnia go od innych aparatów tego typu? Przede wszystkim poprawia jakość poruszania się, przeciwdziała nawrotowi zwyrodnienia stopy, a także działa ochronnie na mięśnie i stawy. Może być stosowany z wszystkimi rodzajami obuwia. Ortopedzi oraz specjaliści zajmujący się profilaktyką, badaniem oraz leczeniem zniekształceń i zaburzeń funkcji stopy polecają Hallu Forte jako metodę alternatywną wobec operacji i zabiegów chirurgicznych.

 

 

Osoby, które zmagają się z haluksami, próbują przeróżnymi sposobami złagodzić ból i obrzęki. Najczęściej stosują okłady, maści lub zioła polecane przez sąsiadkę lub sąsiada. Niestety takie praktyki nie przyniosą ulgi, a doprowadzić mogą do eskalacji problemu. Aparat korekcyjny Hallu Forte jest łatwo dostępny, tani i przede wszystkim pomaga! Dostosowuje się do każdego rodzaju stopy, redukuje liczbę obrzęków, otarć i nagniotków wywołanych paluchem koślawym. Nie musisz czekać w kolejce do lekarza ani bać się operacji. Nie zwlekaj jednak długo z podjęciem decyzji o leczeniu i zakupie aparatu korekcyjnego, ponieważ im szybciej to zrobisz, tym szybciej twoje stopy poczują ulgę, a ty pokochasz długie spacery.

Po założeniu Hallu Forte na stopę, możesz odczuwać niewielki dyskomfort u podstawy palucha, jednak nie przejmuj się, bo to oznacza, że aparat działa. Jego noszenie nie utrudni ci swobodnego poruszania się, a jedynie ułatwi normalne funkcjonowanie.

hallu forte haluksy